Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2008
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 27.IV.2008 r. zmarła opatrzona sakramentami św. Nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
ś.p. Pelagia Rejman
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 30.IV.2008 r. o godz. 9.00 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele w Grębocinie.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie o godz. 10.00 w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rogowie. Po mszy św. pogrzeb odbędzie się na miejscowym cmentarzu parafialnym.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia