Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2008
Nowosci
„Odszedłeś cicho i bez pożegnania jak ten, co nie chce swym odejściem smucić,
jak ten co wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.11.2008 r. odszedł nagle mój ukochany Mąż, nasz najdroższy Tatuś, Teść, Dziadek, Szwagier i Wujek
ś.p. Tadeusz Wadas
lat 65
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 20 listopada 2008 r. o godz. 12.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym „CULTUS”-Korzybscy ul. Browarna. Wyprowadzenie o godz. 13.00 do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski (Rubinkowo I), gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego.
Pogrążeni w smutku
Żona, Dzieci, Wnuki i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.45 ul. Łyskowskiego 9.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia