Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2007
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 12.III.2007 r. zmarła opatrzona sakramentami św. nasza kochana Mamusia, Siostra, Teściowa, Babcia, Prababcia i Ciocia
Śp. Jadwiga Pankowska
lat 88
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 17.III.2007 r. o godz. 10.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33G. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie ciała do kościoła pw. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od Żwirki i Wigury).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed kościołem po Mszy Św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia