PELAGIA PLASUN
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.07.2009
Gazeta Lubuska
Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 12 lipca 2009 roku odeszła od nas moja kochana MAMA, TEŚCIOWA i BABCIA śp. PELAGIA PLASUN Pogrzeb odbędzie się w środę, 15 lipca 2009 roku o godz. 14.10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia