Śpij Mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2009
Express Bydgoski
"Śpij Mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 26 czerwca 2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Łucja Bielecka
z domu Szczutkowska
lat 75
Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 30 czerwca 2009 r. o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym w Brzozie.
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia