I słyszę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2007
Express Bydgoski
" I słyszę głos, który mówi, że z Wami zostać nie mogę i widzę rękę, która wzywa w daleką drogę ...."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16.01.2007 r. w swoją ostatnią, daleką drogę do Pana odeszła nasza kochana córka, siostra, szwagierka i ciocia
śp.
Lidia Repińska
Pozostanie w naszej pamięci jej cierpienie znoszone z godnością, bezgraniczne oddanie rodzinie i gotowość niesienia pomocy tym, którzy jej oczekiwali.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 20 stycznia 2007 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy - Jary.
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l