Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 18.08.2008 r. odeszła od nas nagle nasza jedyna, najdroższa i ukochana wnusia
Śp. Kinga Szerszun lat 28
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 22.08.2008 r. o godz. 14.00 na cmentarz Św. Trójcy przy ul. Lotników - Jary.
Zostaniesz na zawsze w naszych sercach
Babcia i Dziadek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia