My położy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.01.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.01.2006
Express Bydgoski
" My położymy kwiaty na Twojej mogile i znicz zapalimy,
Zapamiętamy spędzone z Tobą chwile i głowę pochylimy.
I choć odeszłaś, bo serce bić przestało Duchem z nami będziesz już przez wieczność całą"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 02.01.2006r zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp. Wanda Br Üggemann lat 83
Z domu Woda
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.01.2006r o godz. 7.30 w kościele Św. Trójcy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążone córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia