Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 sierpnia 2008 roku zmarła po krótkiej i ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia i Siostra
śp.
Henryka Sulecka
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 22 sierpnia 2008 roku o godz. 13.00 pożegnaniem Zmarłej w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8. O godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza Św żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. Piotra i Pawła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia