Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.06.2008
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś
i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
18 czerwca 2008 r. zasnęła w Bogu nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia
Śp. ELŻBIETA WOŹNIAK
lat 70
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
21 czerwca 2008 r. (sobota) o godz. 7:30 w kościele p.w. NSPJ - Plac Piastowski. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:30 na cmentarzu parafii NSPJ przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Córka z Mężem i Dziećmi oraz Rodzina
Prosimy o nieskładnie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia