śp. Jan Berdak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i wielkim bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Jana Berdaka, artysty fotografika, członka Związku Polskich Artystów Fotografików, prekursora fotografii komputerowej w Polsce, promotora Opolszczyzny , uhonorowanego m.in. tytułem Artysta FIAP, nagrodą na Biennale Fotografii w Paryżu, Nagrodą Specjalna Prezydenta Opola. Rodzinie, bliskim i współpracownikom Zmarłego składamy serdeczne wyrazy współczucia. PREZYDENT MIASTA OPOLA RYSZARD ZEMBACZYŃSKI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia