Jakub Podgórski

This was published in the following publications on 14.02.2007:
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9.02.07r. odszedł w Bogu nagle nasz jedyny i ukochany Synek, Wnuczek, Siostrzeniec, Bratanek i Prawnuczek<br />śp. Jakub Podgórski<br />lat 3<br />Msza żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie o godz. 15.00 dnia 15.02.07r.<br />Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.<br />W smutku pogrążona rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9.02.07r. odszedł w Bogu nagle nasz jedyny i ukochany Synek, Wnuczek, Siostrzeniec, Bratanek i Prawnuczek
śp. Jakub Podgórski
lat 3
Msza żałobna odprawiona zostanie w kościele św. Mikołaja w Starym Fordonie o godz. 15.00 dnia 15.02.07r.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><em><strong>Słoneczko nasze śpij tu w spokoju<br />Bóg zrządził nagłej rozłąki czas<br />Przyjdzie dzień taki, po życia znoju<br />Że Bóg znów razem połączy nas </strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><em><strong>Boże dlaczego go zabrałeś?<br />Boże dlaczego nam taki wielki ból zadałeś?<br />Boże dlaczego to on umarł?<br />Boże dlaczego nie możemy być znów szczęśliwą rodziną?<br />Boże proszę Cię weź Go w swe ramiona,<br />niech Jego dusza czuje się tulona.<br />Boże powiedz Mu ze go kochamy i zawsze pamiętamy.<br />Chwyć Go za dłoń i prowadź bezpiecznie do dnia,<br />kiedy znów spotkamy u wrót Twej niebiańskiej bramy.</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><em><strong>Zgasłaś nam SYNKU jak świecy płomyk,<br />bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny...<br />Samotny w ostatniej drodze<br />i tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie,<br />Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><em><strong>Szczęście moje dziś w grobu ciemności<br />Żegnaj mi Najdroższa świętości.<br />Z Toba dzień każdy i każda godzina<br />Była mi dobra, syneczku kochany<br />Szczęściem mi byłeś, jedyną radością<br />Wierna przyjaźnią, najświętsza miłością.<br />Wszystko utracić i pochować w grobie<br />Samej pozostać w wiecznej żałobie.<br />Kubusiu kochany, drogi, jedyny<br />Ból ukryć trzeba i żyć bez Ciebie<br />Ty bądź spokojny Ty - odpocznij w niebie. </strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><em><strong>Na progu życia los nieubłagany,<br />Zabrał nam Ciebie Kubusiu Kochany,<br />A nasze serca co dla Ciebie biły,<br />Na zawsze będą za Tobą tęskniły</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

rodzice i rodzenstwo


13yrs

Image chosen by user

rodzice i rodzenstwo


13yrs

End of content

No more pages to load