Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2007
Nowosci
Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci
Artura Leviego
nadburmistrza Getyngi w latach 1973-1981 oraz 1986-1991
Był piewcą pokoju, człowiekiem wierzącym w siłę dobra i przebaczenia, jednym z twórców i sygnatariuszy partnerskiej współpracy między Toruniem i Getyngą, gorliwie zachęcał do budowania przyjaźni między mieszkańcami naszych miast oraz Polski i Niemiec, jednakową miłością obdarzał swoją Getyngę i Toruń, w 1995 r. został odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej za wybitne zasługi w działalności na rzecz Polski.
Utraciliśmy wielkiego Przyjaciela.
Niech spoczywa w pokoju.
Wolfgang Meyer Michał Zaleski
Nadburmistrz Getyngi Prezydent Miasta Torunia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia