Panu Ordyn
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.12.2006
Express Bydgoski
Panu Ordynatorowi Oddziału Klinicznego Ginekologii Onkologicznej
prof. UMK dr hab.n.med.
MARKOWI GRABIEC,
Panu lek. med.specj. ginekologii i położnictwa
PIOTROWI NOWICKIEMU
i pozostałym lekarzom oraz całemu personelowi medycznemu z Kliniki Ginekologii Onkologicznej - Centrum Onkologii im. prof. Fr. Łukaszczyka w Bydgoszczy
za szczęśliwie przeprowadzoną operację i troskliwą opiekę w czasie mojej choroby.
Serdeczne podziekowanie składa wdzięczna pacjentka
Ella Zielińska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia