Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2006
Nowosci
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce spoczynku
Ś.p.
EDMUNDA JARCZYŃSKIEGO
a w szczególności Ojcom Franciszkanom z parafii Piotra i Pawła, doktor Bożenie Łukasiewicz-Radziszewskiej, pracownikom Przychodni na Podgórzu, sąsiadom, znajomym za modlitwę, złożone wieńce i kwiaty
serdeczne Bóg zapłać składa
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia