Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2005
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.10.2005 r. zasnął w Bogu mój kochany mąż, nasz drogi tata, teść, dziadziuś i zięć
śp. Euzebiusz Ślęzak lat 55
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 08.10.2005 r. o godz. 8.30 w kościele M. B. Fatimskiej przy ul. Ogrody.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej
W smutku pogrążona Rodzina
Prosimy o nie składanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia