Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2005
Nowosci
"Odszedłeś za wcześnie,
słońce zgasło choć dzień był jeszcze"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.XI.2005 r.zmarł opatrzony sakramentami św. Mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Wujek i Kuzyn
śp. ALOJZY KARBOWIAK
lat 66
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 9.XI.2005 r. o godz. 11.00 wyprowadzeniem ciała z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła pw. M.B. Zwycięskiej ul Podgórna, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od Żwirki).
Pogrążona w smutku
Żona z Córką, Synem i Wnukiem
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po Mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia