Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 grudnia 2005 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat, Szwagier, Zięć i Wujek
śp. MARIAN WOJCIECHOWSKI
lat 52
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 7 grudnia 2005 roku o godz. 11.00 Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona w kościele p.w. Św. Teresy w Grębocinie. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na miejscowym Cmentarzu Parafialnym.
Pogrążona w smutku
Żona z Dziećmi i Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia