Mamy Go w
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.06.2006
Express Bydgoski
"Mamy Go w sercu i będzie tam zawsze.
A tam jest lepszy świat podobno..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 18 czerwca 2006 r. zmarł mój drogi mąż, nasz kochany tata i dziadek
Śp. Wiesław Heiza
lat 55
Pogrzeb odbędzie się dnia 22 czerwca 2006 r. (czwartek) o godz. 11:30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia