Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2007
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochac ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykaja oczy, kochamy wciąż za mało i stale za późno..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.05.2007r. odszedł od nas nasz kochany syn, tata, brat, szwagier i wujek
śp.
HENRYK BEŁKA
lat 57
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 02.06.2007r. o godz. 11:00 na cmentarzu parafialnym przy Al. St. Kardynała Wyszyńskiego Bielawki.
W smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia