Podziękowa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.12.2005
Express Bydgoski
Podziękowanie
Wszystkim, którzy oddali ostatnią posługę,
odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku
śp. Emilię Mrozek
rodzinie, księdzu z parafii p.w. Św. Wincentego a'Paulo,
znajomym i sąsiadom, jej koleżankom i kolegom z IV LO w Bydgoszczy
oraz jego absolwentom, a także wychowankom z LO w Pelplinie,
moim kolegom z Akademii Bydgoskiej oraz kolegom i koleżankom z Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy
serdeczne podziękowanie składa
mąż Zdzisław Mrozek z córkami i zięciem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia