Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2006
Nowosci
„Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 września 2006 zmarł mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Szwagier i Wujek
śp. Leszek Rauhut
lat 66
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21 września 2006 r. o godz. 12.00 Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona w kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od parkingu).
Pogrążona w smutku
Żona z Rodziną
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia