Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2008
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2008
Express Bydgoski
Z wielkim bólem zawiadamiamy, że po długiej chorobie w dniu 1.03.2008r. odeszła od nas na zawsze nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa i Ciocia
śp.
Apolonia Błażejczak
z domu Makowska
lat 82
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w dniu 4.03.2008r. o godz. 8.30 w kościele św. Polskich Braci Męczenników przy ul. Popiełuszki 3 w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Ludwikowo.
W głębokim smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia