Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2006
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18 lutego 2006 roku zmarł mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadziuś, Brat, Szwagier i Wujek
ś.p. STEFAN RÓŻYCKI
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 22 lutego 2006 roku o godz. 12.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. św. Jakuba, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka.
Pogrążona w smutku
ŻONA z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia