JANUSZ GRACZYK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2006
Express Bydgoski

Spieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą "

Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 14.07.2006r. zmarł mój kochany mąż , ojciec , zięć , nasz drogi brat szwagier i wujek

ŚP.JANUSZ GRACZYK Lat 70

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się dnia 19.07.2006r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przyn Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( Bielawki ) w Bydgoszczy .
Pogrążeni w smutku
żona z synem i rodziną .

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
14.01.2024 - 17 lat i 6 m-cy bez CIEBIE - Nie będzie już, jak było - bardzo tęsknię!!!!!!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje ❤️❤️❤️.

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
10.01.2024 - to 539 m-ca naszego ślubu i oczywiście nasze ulubione frezje!!!!!!!!!!!!! Nie będzie już, jak było - bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie Januszku!!!!! - a szczególnie świąteczny, bez bliskich!!! - bardzo tu Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
01.01.2024 - NOWY ROK!!!!!!! - kolejny bez Ciebie kochany Januszku!!!! Czas wcale nie leczy ran!!!! Wprost przeciwnie - jest coraz trudniej!!!❤️❤️❤️ Smutny każdy dzień bez Ciebie❤️❤️❤️!!!! - Nie będzie już, jak było!!! Wielki smutek, ból i żal!!! ❤️❤️❤️TĘSKNIMY!!! ❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie Januszku!!!!! - a dzisiaj ostatni w tym roku - jeszcze smutniejszy!!!!!!! - bardzo tu Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Wielki smutek, ból i żal!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

Zawsze będziemy pamiętać !!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! Tęsknimy❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
26.12.2023 - drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia - Tak tu smutno bez Ciebie !!!!!!!!!!!! Wielki smutek i żal !!!!!!!!!!!!!!!!!! Już nigdy nie będzie - jak było!!!!! Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknimy!!!!!!! Bardzo tu Ciebie brakuje!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są, dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole

Nie będzie już, jak było - tęsknię!!!!!!!!!!! bardzo mi Ciebie brakuje Januszku!!!!!!!!!


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
25.12.2023 - BOŻE NARODZENIE!!!! - CUDOWNE!!! - ale smutne bez bliskich!!! Wielki smutek pustka ból i żal - Bardzo tu Was brakuje - Już nigdy nie będzie - jak było!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia