JANUSZ GRACZYK

This was published in the following publications on 18.07.2006:
Express Bydgoski

Spieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą "

Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 14.07.2006r. zmarł mój kochany mąż , ojciec , zięć , nasz drogi brat szwagier i wujek

ŚP.JANUSZ GRACZYK Lat 70

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się dnia 19.07.2006r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przyn Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( Bielawki ) w Bydgoszczy .
Pogrążeni w smutku
żona z synem i rodziną .

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️ Już nigdy nie będzie-jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
26.12.2024 Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia!!! Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!! a szczególnie świąteczny!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Już świąteczny czas - BOŻE NARODZENIE!!!!! Święta już zawsze będą smutne bez Ciebie. Już nigdy nie będzie - jak było!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤​​️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
24.12.2024 WIGILIA A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią sie cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Daj nam wiarę, że to ma sens Że nie trzeba żałować przyjaciół Że gdziekolwiek są, dobrze im jest Bo są z nami choć w innej postaci I przekonaj, że tak ma być Że po głosach tych wciąż drży powietrze Że odeszli po to by żyć I tym razem będą żyć wiecznie Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie I choć przygasł świąteczny gwar Bo zabrakło znów czyjegoś głosu Przyjdź tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej ironii losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️ Już nigdy nie będzie-jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Dla Ciebie Januszku❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

Zawsze będę pamiętać !!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
14.12.2024 - 18 długich lat i 5 miesiące bez CIEBIE - Nie będzie już, jak było - bardzo tęsknię!!!!!!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje ❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️ Już nigdy nie będzie-jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Dla Ciebie Januszku❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

Zawsze będę pamiętać !!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
10.12.2024 Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej!!!!!! Cóż zostało mi dzisiaj? wspomnienia...... ten czas, te chwile.... To dużo - czy może niewiele? aż tyle, czy tylko tyle???????!!!!!!!!!​​!!!!❤️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

Zawsze będę pamiętać !!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
10.12.2024 Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! /Szczególnie taki, jak dzisiaj!!!/ Tęsknię❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

End of content

No more pages to load