JANUSZ GRACZYK

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2006
Express Bydgoski

Spieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą "

Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 14.07.2006r. zmarł mój kochany mąż , ojciec , zięć , nasz drogi brat szwagier i wujek

ŚP.JANUSZ GRACZYK Lat 70

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się dnia 19.07.2006r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przyn Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( Bielawki ) w Bydgoszczy .
Pogrążeni w smutku
żona z synem i rodziną .

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
22.04.2025 - PAMIĘTAM!!!!!!!! Wielki smutek i żal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /szczególnie w takich dniach/ Nie będzie już, jak było!!!!!!!!!!!! nigdy!!!!!!!!!!!!!❤​​️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
22.04.2025 - 89 rocznica Twoich Urodzin Januszku!!!!!!!!!! Bardzo smutna bez Ciebie!!!! Tęsknię!!!!! Zawsze będziesz w moim sercu!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
21.04.2025 - Januszku!!!!!!!!!! dzisiaj drugi dzień Świąt ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO!!!! - smutne bez bliskich!!!!❤️❤️❤️❤​​️❤️!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
20.04.2025 - Januszku!!!!!!!!!! dzisiaj Święta WIELKANOCNE!!!! .Jakże piękne i radosne a jednocześnie smutne bez bliskich!!!! Bardzo tu Ciebie brakuje❤️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!❤️❤️❤​️


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię !!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
14.04.2025 Dla Ciebie Januszku❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!! NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️RIP


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
14.04.2025 - 18 długich lat i 9 miesięcy bez CIEBIE - Nie będzie już, jak było - bardzo tęsknię!!!!!!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje ❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
13.04.2025 - NIEDZIELA PALMOWA - Jednak bardzo smutno bez Ciebie Januszku ❤️❤️❤️!!!!!!!!! Nic już nie jest i nie będzie jak było!!!!!!!! Bardzo tęsknię!!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!❤️❤️❤​️


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

Zawsze będę pamiętać !!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
10.04.2025 Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! /Szczególnie taki, jak dzisiaj!!!/ Tęsknię!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
10.04.2025 - to 554 m-ca naszego ślubu i oczywiście niezmiennie nasze ulubione frezje!!!!!!!!!!!!! Nie będzie już, jak było -nigdy!!!!! bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!! Cóż powiedzieć; - WIELKI SMUTEK I ŻAL!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️

TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!! NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI!!!!!!! ️❤️❤️❤️❤️❤️RIP


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię !!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1 r

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia