Idzie noc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2006
Express Bydgoski
"Idzie noc słońce już zeszło z gór, zeszło z pól, zeszło z mórz.
W cichym śnie spocznij już Bóg jest tuż!"
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość że 13 kwietnia 2006r. zakończył swą 90-letnią służbę ziemską i odszedł na wieczną wartę
druh harcmistrz
Edmund Oślicki
instruktor -senior
Związku Harcerstwa Polskiego, były komendant Ośrodka Bydgoszcz w latach 1948 - 1949
oraz Hufca ZHP Bydgoszcz -miasto w latach 1956 - 1957
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Żegnamy Cię harcerskim CZUWAJ!
Łączymy się w smutku z rodziną
zuchy, harcerze, instruktorzy i seniorzy
Hufca ZHP Bydgoszcz - miasto
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia