Żyłeś dla
This was published in the following publications on 14.12.2006:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.12.2006:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 grudnia 2006 roku zmarł po krótkiej i ciężkiej chorobie mój najdroższy Mąż, Syn, Tatuś, Wujek, Kuzyn, Siostrzeniec i Przyjaciel
śp. Grzegorz Stanke
lat 50
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 15 grudnia 2006 r. o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. M.M. Kolbe. O godz. 13.00 w górnym kościele zostanie odprawiona Msza św. Żałobna. Po Mszy św. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
Żona, Mama, Synowie i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony po Mszy św. przy kościele M.M. Kolbe.
End of content
No more pages to load