Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2006
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego drogiego Tatusia, Dziadka, Teścia i Wujka
Śp.
Stanisława Kulińskiego
Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, delegacjom z zakładów pracy, lekarzom z Odziału Hematologii na Batorego- dr A. Kostyra, dr E. Wyrowińska, dr M. Całbecka za ratowanie życia w ciężkiej chorobie oraz wszystkim pielęgniarkom, a w szczególności Pani Joannie (Kitek), za pomoc, dobrą i troskliwą opiekę nad moim Mężem, Tatusiem i Dziadkiem.
Serdeczne podziękowania składa
Żona, Dzieci i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia