PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2006
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2006
Nowosci
PODZIĘKOWANIE
Pani Ordynator dr Małgorzacie Całbeckiej, dr Małgorzacie Jackowiak, dyrekcji szpitala, lekarzom i zespołowi pielęgniarskiemu Oddziału Hematologii Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M.Kopernika w Toruniu za okazane serce, życzliwość i opiekę w czasie choroby mojej żony
śp. WIESŁAWY TYCZYŃSKIEJ-TYMOLEWSKIEJ
Serdeczne podziękowanie
składa
MĄŻ z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia