Maria Woźniczka-Kokot
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2012
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 12 listopada 2012 r. naszej Koleżanki
MARII
WOŹNICZKA-KOKOT
wieloletniego i zasłużonego pracownika
Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Odznaczonej Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.
Utraciliśmy wspaniałą Koleżankę,
wielkiego serca, na której mogliśmy zawsze polegać.
W naszej pamięci na zawsze pozostanie jako osoba życzliwa,
lojalna i niezwykle oddana swojej pracy.
Rodzinie i Najbliższym Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
i słowa otuchy w tych trudnych chwilach
składają
Dyrektor Generalny
Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach
oraz Koledzy i Koleżanki z pracy
W dniu 12 listopada 2012 r.
odeszła od nas na zawsze
MARIA
WOŹNICZKA-KOKOT
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
28 listopada 2012 roku (środa) o godzinie 11.00
w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Katowicach
Plac Ks. Emila Szramka 1
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się
w tym samym dniu o godzinie 12.00
na cmentarzu przy ul. Francuskiej w Katowicach
Rodzinie i Najbliższym Zmarłej
składamy
wyrazy głębokiego współczucia oraz szczerego żalu
Dyrektor Generalny
Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach
oraz Koledzy i Koleżanki z pracy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ania
13 l
Ania
13 l
Joanna Kawinska
13 l
Kamila
13 l
Basia
13 l
Basia
13 l
Konrad Imielski
13 l
Jakub Banasik
13 l
Jan Kwiek 20.11.2012
13 l
Aleksandra Duży
13 l