Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.04.2005
Express Bydgoski
"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. Kochamy wciąż za mało i stale za późno...."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 kwietnia 2005r zasnęła w Bogu nasza Kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Ś.P.
Stefania Sikorska
lat 93
z domu Sosińska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 28 kwietnia 2005 r o godz. 12.00 w kościele w Osielsku.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Osielsku.
W smutku pofgrążeni synowie z żonami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia