Serdecznie
This was published in the following publications on 15.02.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.02.2006:
Express Bydgoski
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali serce i współczucie i tak licznie uczestniczyli we Mszy św. i w ceremonii pogrzebowej Naszej Ukochanej Mamusiu, Córki, Siostry i Cioci
śp.
Małgorzaty Grodzkiej
a w szczególności kapłanom, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, delegacji z Urzędu Miasta, pielęgniarkom i lekarzom ze Szpitala im. Biziela, którzy opiekowali się Zmarłą do ostatniej chwili życia oraz Zakładowi Usług Pogrzebowych "Zieleń Miejska" za pomoc w zorganizowaniu ostatniej drogi
Rodzina
End of content
No more pages to load