Z Tobą ro
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2007
Express Bydgoski
" Z Tobą rozwiązywać problemy
Z Tobą śmiać się i płakać
Z Tobą chodzić po górach i łąkach
Tobie uwierzyć , Tobie zaufać ,
Bo my po prostu gubimy się bez Ciebie
Bo my bez Ciebie nie wiemy jak żyć ."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy , że dnia 30.03.2007r. po długiej i cierpliwie znoszonej chorobie zasnęła w Bogu moja kochana żona , nasza mamusia , teściowa i babcia
ŚP.ELŻBIETA ZIELIŃSKA
Z domu Zielińska
Pogrzeb połączony z mszą świętą odbędzie się dnia 04.04.2007r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przy Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Bielawki w Bydgoszczy .
W smutku pogrążona rodzina .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia