Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2005
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
A łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 7 marca 2005r odeszła od nas na zawsze kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
Ś.P. URSZULA DOLNA
Z DOMU PŁACZKOWSKA
lat 65
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 11 marca 2005 o godz. 8.30 w kościele p.w. Św. Jadwigi Królowej.
Pogrzeb odbędzie sie tego samego dnia o godz.15.00 na cmentarzu parafii Imienia N.M.P. przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
Pogrążeni w smutku: MĄŻ I SYN Z RODZINĄ
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia