Dnia 31 01
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.02.2005
Nowosci
Dnia 31.01.2005 r. odeszła nasza mamusia, babcia i prababcia
śp. Waleria Bołądź
Składamy serdeczne podziękowanie lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi pomocniczemu Oddziału Wewnętrznego Szpitala Wojewódzkiego na Bielanach w Toruniu za troskliwą opiekę, wielkie zaangażowanie i stworzenie atmosfery pozwalającej Jej czuć się bezpiecznie i godnie odejść.
Składamy również serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych i towarzyszyli Jej w ostatniej drodze.
Dzieci z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia