Żyłem bo
This was published in the following publications on 14.10.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.10.2006:
Express Bydgoski
"Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.10.2006r zakończył swoje długie i pracowite życie mój kochany mąż, nasz tata, teść, dziadek i pradziadek
Śp. Józef Pientka lat 95
współzałożyciel chóru " Cecylia - Arion "
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 16.10.2006r o godz. 13.00 w kościele Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej.
W smutku pogrążeni żona i dzieci z rodzinami
End of content
No more pages to load