Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.04.2007
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 kwietnia 2007 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek i Pradziadek
śp. Edmund Ligocki
uczestnik kampanii wrześniowej
lat 89
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 4 kwietnia 2007 roku o godz. 15.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Św. Antoniego na Wrzosach . O godz. 16.00 nastąpi wyprowadzenie z kaplicy na miejsce wiecznego spoczynku, na Cmentarz Parafialny przy ul. Włocławskiej.
Msza św. za duszę Zmarłego zostanie odprawiona dnia 4.04.2007 roku o godz. 8.00 w kościele p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Podgórnej.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 16.00 przy kaplicy Św. Antoniego na Wrzosach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia