Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2005
Express Bydgoski
"Złote serce miałeś, od życia niewiele chciałeś
Odszedłeś tak nagle, że trudno uwierzyć, a tym bardziej się pogodzić"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 27.09.2005 r. odszedł mój kochany mąż, nasz najdroższy ojciec
śp.
Marian Bojko
lat 54
Pogrzeb odbędzie się dnia 01.10.2005 r. o godzinie 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Msza św. odbędzie się dnia 01.10.2005 r. o godz. 11.30 w kościele Św. Mikołaja w Fordonie (rynek)
Pogrążona w smutku żona z dziećmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia