Rozłąka j
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2007
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2007
Nowosci
:Rozłąka jest naszym losem,
Spotkanie naszą nadzieją"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21 czerwca 2007 roku zasnął w Bogu mój kochany Mąż, Tatuś, Syn, Brat, Szwagier, Wujek i Kuzyn
śp.
Zdzisław Wojtczak
lat 55
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 23 czerwca 2007 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłego w dolnym kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
O godz. 13.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Matki Bożej Królowej Polski ( Rubinkowo I ), gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka ( od parkingu ).
Pogrążona w smutku
ŻONA, SYN I RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kościele p.w. Św. M.M. Kolbego na Skarpie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia