Gdy byliś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2006
Express Bydgoski
"Gdy byliśmy mali zapalałaś lampkę nad naszymi łóżeczkami byśmy czuli się bezpieczni...
Później zapalałaś ją nad łóżeczkami naszych dzieci
One także czuły się bezpiecznie...
Ty byłaś światełkiem w naszym życiu!
...A teraz jak mamy żyć w ciemnościach...?
Dnia 12.02.2006 r. zostaliśmy bez naszej najukochańszej Mamusi, Babuni, Teściowej
śp.
Jadwigi Skrzypczak
Marek z Wioletą i chłopcami
Małgosia z Irkiem, dziewczynkami i Maciusiem
Monika z Waldkiem i chłopcami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia