Urszula Kowalska

This was published in the following publications on 13.07.2010:
Głos Wielkopolski

<p>Kochany człowiek nigdy nie umiera,<br />żyje wciąż w myślach, słowach i wspomnieniach.<br />Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 lipca 2010 r. w wieku 68 lat<br />odeszła nasza najukochańsza żona, mama, babcia, teściowa i siostra<br />Urszula Kowalska<br />z domu Majchrzycka<br />Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 15 lipca br. o godzinie 11.35<br />na cmentarzu junikowskim.<br />W smutku pogrążona<br />Rodzina</p>

Kochany człowiek nigdy nie umiera,
żyje wciąż w myślach, słowach i wspomnieniach.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 lipca 2010 r. w wieku 68 lat
odeszła nasza najukochańsza żona, mama, babcia, teściowa i siostra
Urszula Kowalska
z domu Majchrzycka
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 15 lipca br. o godzinie 11.35
na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Światełko pamięci

Wanda


8mos

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek

Zosia


1yr

Image chosen by user
Wala


10yrs

Image chosen by user

Wala


12yrs

Image chosen by user
<p>Karolina</p> kochana Mamo nawet nie wiesz jak bardzo mi ciebie brakuje, twoich rad, usmiechów,twojego przytulania i pewności że, zaraz przyjedziesz i powiesz że, wszystko będzie dobrze,że nie mam się martwić, wszystko sie ułoży........BOŻE proszę spraw , żebym miała pewność że, znowu ją zobaczę i przytulę się do niej.....tak jak zawsze od dzieciństwa...tak ją kocham, tak mi jej brakuje......KOCHAM CIĘ MAMO


15yrs

Image chosen by user
<p>Karolina</p> Mamo nawet niewybrażasz sobie jak za tobą tęsknie, brakuje mi twoich rad, twojego usmiechu, przytulania i pewności że, przyjdziesz do mnie i powiesz nie martw się....damy radę.....Twoja Córka


15yrs

Image chosen by user

Karolina


15yrs

Image chosen by user

tęsknie za tobą mamo córka


15yrs

Image chosen by user

KOCHAM CIE wnuczka


15yrs

End of content

No more pages to load