Śpij Mamo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2007
Express Bydgoski
Śpij Mamo w cichej krainie
gdzie ból nie sięga i łza nie płynie
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 27 lutego 2007 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Apolonia Stefańska
z domu Sałek
lat 96
Uroczystość pogrzebowa poprzedzona Mszą św. odbędzie się w kościele św. Katarzyny w Brzyskorzystwi dnia 3 marca 2007 r o godz. 11.00.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym.
Pogrążeni w smutku Córka i Synowie z Rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia