Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.10.2006
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 09.10.2006r odeszła od nas nagle nasza kochana mama, córka, teściowa, babcia, siostra, szwagierka i ciocia
Śp. Teresa Szawurska lat 55
Z domu Grzelak
Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 13.10.2006r o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążona rodzina
Prosimy o nie składanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia