Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.01.2007
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 07.01.2007 r. zasnęła w Bogu moja najukochańsza żona i siostra, nasza kochana mama, teściowa i babcia
śp.
Jadwiga Augustyn
lat 65
z domu Piekarska
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.01.2007 r. o godz. 8.00 w kościele M. B. Fatimskiej przy ul. Ogrody
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia