Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2005
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 sierpnia 2005 roku zmarła opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś.p. BENEDYKTA WYSOCKA
z domu Głowacka
lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 31 sierpnia 2005 roku o godz. 10.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła przy ul. Poznańskiej na Podgórzu, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 10.00 przy Domu Pogrzebowym "Sotor", przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia