Odszedłes
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2005
Express Bydgoski
"Odszedłes tak że ani uwierzyc ani się pogodzić"
Głęboką żałoba i smutkiem okrył nas dzień 30.03.2005r w którym odszedł nasz kochany syn, brat, wujek
ś.p.
Adam Rybicki
lat 48
Pogrzeb odbędzie się dnia 2.04.2005ro godz. 15.00 na cmentarzu parafialnym św. Stanisława Biskupa przy ulicy Kaplicznej-Siernieczko.
Pogrążona w smutku mama, brat Piotr z Gosią, Michałem i Sylwią, siostra nEwa z Włodkiem i dziećmi siostra Anna z Grzegorzem i Marcinkiem i brat Paweł z Moniką i z dziećmi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia