Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.01.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.01.2006
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać
a łzy wskrzeszać-
Byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 21.01.2006 r. odeszła od nas nasza kochana córka, wnuczka, siostra i ciocia
sp.
Jolanta Wiznerowicz
z domu Rajska
lat 43
Pogrzeb odbędzie się dnia 26.01.2006 r. o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia