Halina Kosicka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2011
Głos Wielkopolski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 marca 2011 r.<br />odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia<br />i Prababcia<br />ś + p<br />Halina Kosicka<br />Pogrzeb odbędzie się 31 marca 2011 r. o godzinie 10.00<br />na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.<br />W smutku pogrążona<br />Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 marca 2011 r.
odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia
i Prababcia
ś + p
Halina Kosicka
Pogrzeb odbędzie się 31 marca 2011 r. o godzinie 10.00
na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Miało nie boleć!Kochanej Babci!</p> <p>Już minął rok bez Ciebie i z Tobą</p> <p>Zawsze byłaś dla mnie najdroższą osobą!</p> <p>W sercu tak markotnie,myśli ciche -smutne</p> <p>Biegną gdzieś na oślep...życie jest okrutne!</p> <p>Umiałaś zrozumieć,przygarnąć uśmiechem</p> <p>Teraz się zgubiłam!Babciu wraca echem</p> <p>Łagodziłaś guzy nabite gdzieś w świecie</p> <p>Dokładnie wiedziałaś co chowam w sekrecie</p> <p>Znałaś mnie od zawsze,mówić nie musiałam</p> <p>Popatrzyłaś w oczy i już zrozumiałaś!</p> <p>Szykuj miejsce obok,zrobiłam już swoje</p> <p>dzieci dorastają,śmierci się nie boję!</p> <p>Spakowałam karton,niewiele zostało</p> <p>album kilka wierszy...Nie chcę by bolało!</p> <p>kochająca Karolina</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babuniu!</p> <p>Jedyne serce Babci</p> <p>uczuciem zawsze tchnie,</p> <p>Jedyne serce Babci</p> <p>o wszystkim dobrze wie!</p> <p>dać dużo ciepła umie</p> <p>i każdy ból zrozumie,</p> <p>A gdy przestało dla mnie bić,</p> <p>tak cięzko bez niej mi żyć!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabriela


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wiktoria


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paula


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paula kocham Cię babuniu


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kochająca


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kochająca Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tak trudno uwierzyć.....</p> <p><br />Nie chcę wierzyć, że odeszłaś,<br />że Twoje serce przestało bić.<br />Twoja godzina za szybko wybiła,<br />lecz Boża wola to uczyniła.<br />Żal mój bezmierny,<br />cicha łza się sączy,<br />umilknie wtedy...<br />gdy nas Bóg połączy...<br />kochająca Karolina</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>NAJUKOCHAŃSZEJ BABUNI!</p> <p>Dzień za dniem się dłuży,<br />Spokój mej duszy burzy.<br />Tęsknota mnie wszędzie dopada,<br />A me serce z sił opada.<br />Jedna myśl mnie tylko pociesza,<br />I w główce wszystko miesza.<br />Niedługo się spotkamy i<br />Szczęście w końcu sobie damy</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>MSZA ZA BABCIĘ</p> <p>MSZA ZA BABCIĘ HALINKE 8-11-2011 GODZINA18,00 W KOŚCIELE ŚW ROCHA</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babuniu!</p> <p>Wierzę, że jest Ci tam lepiej niż tutaj, spoglądasz z góry na cały świat, swój dom, rodzinę, jednak nie zapominaj w tym Szczęściu o Nas i czuwaj nad Nami Babciu, bądź Naszym aniołkiem i chroń przed problemami. Kiedyś spotkamy się po drugiej stronie, a wtedy wszystko Nam opowiesz jak Ci tam dobrze było bez Nas.Kocham i okropnie mi pusto bez Ciebie!to już prawie5miesięcy bez Ciebiei ból wciążtaki sam!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paula która kocha i tęskni


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof z Karolcią i córkami


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka G.z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla babuni!</p> <p>Gdzieś tam wśród tylu krzyży<br />Jest Twój<br />Tam na wieki Twe ciało leży<br />Wraz z Tobą świat mój.<br />Tam gdzie życie uchodzi<br />A dusze wzlatują w niebo<br />Tam gdzie ból się rodzi<br />Tam dojdę do grobu Twojego.<br />Gdzie ziemia pokrywa ciało?<br />Tam mogę szukać Ciebie<br />ofiaruje Ci różę białą<br />którą odnajdziesz w niebie.<br />Wśród chryzantem zroszonych<br />Perłowymi łzami<br />Wśród ludzi zamyślonych<br />Odnajdę Cie między czarnymi mogiłami....</p> <p>k.c </p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia